Kalite Standartlarimiz

Kalite Politikalarimiz

KALITE POLITIKASI

BYTE ELEKTRONIK;
Toplam kalite anlayisiyla Yasa ve Mevzuatlar geregi olarak, çalisanlarini, müsterilerini ve tedarikçilerini korumak ve kollamak adina Is Sagligi, Is Güvenligi ve Çevre Politikasi ‘ni olusturmustur.

Büyürken Çevreyi de Düsünmek

Faaliyet alanimiz ile ilgili yeni yatirimlari planlarken, büyürken ve teknolojik alt yapimizi gelistirirken, mümkün oldugunca negatif çevresel etkileri minimum seviyede tutacak teknoloji ve yöntemleri kullaniriz.

Saglik, Güvenlik ve Çevre Bilinci Olusmasina Katkida Bulunmak

Öncelikli olarak çalisanlarimizin is sagligi ve güvenligi ile çevre konusundaki duyarliligini ve bilincini arttirmak için yil içine yayilmis, planli ve düzenli çalismalar yapariz. Müsteri, tedarikçi ve diger çözüm ortaklarimizda, tüm is süreçlerimizi bu bilinç ile yürütürüz.

Riskleri Yönetmek

Tüm faaliyetlerimiz için; is sagligi ve güvenligi ile çevre alanindaki risklerini tespit eder ve bu dogrultuda planlar hazirlayarak çevre kirliligi, is kazalari ve meslek hastaliklarini meydan gelmeden önce önlemeye yönelik tedbirleri aliriz. Bu kapsamda; firmamiz bünyesinde Is Sagligi ve Güvenligi Kurulu olusturulmus, yasal gereklilikler çerçevesinde Is Güvenligi Uzmani ve Isyeri Hekimi ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Atiklarin Geri Dönüsümü, Bertarafi

Atiklarin geri dönüsümü kapsaminda; geri dönüsebilir malzeme kullanimina özen gösterip, ilçe belediyesi ‘nin de destegiyle geri kazanimina katkida bulunmaktayiz. Ayrica Atik piller ve elektronik atiklarimiz ile ilgili lisansli kurulus ile çalisarak, ilgili toplama merkezlerine gönderimini saglariz.

Sürekli Gelistirme

Is Sagligi, Is Güvenligi ve Çevre Politikamizi, planli iç denetimler ve raporlamalar ile izler, ölçer ve sürekli gelistiririz.

Tüm paydaslarimiza duyurulur.
Saygilarimizla;

Genel Müdür Mehmet Ali Pinaz
IS GÜVENLIGI VE ÇEVRE POLITIKASI

Byte Elektronik olarak sirketimiz, müsteri memnuniyetini temel alan, vizyonu dogrultusunda gelisen ve güncel teknolojileri kullanarak her zaman en üst seviye kalite anlayisini benimseyen, takim ruhuna sahip, deneyimli ve güler yüzlü personelimizle müsterilerimize en iyi hizmetin sunulmasini hedefleriz.

Tüm faaliyetlerimizi yürütürken ayrica;
  • Müsterilerimizin degisen teknoloji karsisinda yeni taleplerinin zamaninda tespit edilmesi, taleplere en optimum seviyede hizli yanit verilmesi, kaliteli odakli rekabet edilebilir ürünler sunulmasi,
  • Yasal sorumluluklarimizi tam ve eksiksiz olarak yerine getirmeyi,
  • Takim ruhunu planli çalismayla birlestiren, bilgiye deger veren, güvene dayali çalismayi ilke edinen, yüksek kalite anlayisi içerisinde müsterine hizmet sunan bir kurulus olmayi,
  • Kalite anlayisinin bütün personel tarafindan benimsenerek ekip ruhu olusturmak için bütün personelimize kalite yönetim sisteminin bilincinin yerlestirilmesi, bilgi ve becerilerini gelistirmesine dayali olarak kalite hakkindaki egitimlerin saglanmasi,
  • Gelistirici, yenilikçi yaklasimlari destekleyerek, sirket içi ve disi egitimlerle çalisanlarimizin kisisel gelisimi için gereken tüm kaynaklari kullanima sunmayi,
  • Çalisanlarimizin bir parçasi olmaktan gurur duydugu, sektöründe lider bir sirket olmak için personelinizin verimliligini ve motivasyonun arttirilmasini saglamak,
  • Tüm süreçlerimizin performans göstergelerinin ölçülebilir olmasi, sürekli iyilestirmeyi saglamak için düzeltici önleyici faaliyet ve risk degerlendirmeleri yaparak kalite hedeflerimize ulasilmasini saglamak,
  • Sistemlerimizde sürekli iyilestirme ve gelistirme felsefesini benimseyerek insan odakli, güncel teknoloji ile uyumlu, yasal hükümlere ve mevzuatlara uygun hizmet vermeyi firma politikasi olarak edinmistir.

BYTE ELEKTRONIK üst yönetimi;
Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili uygulamalarin gerçeklesmesini, gözden geçirilmesini ve sürekli iyilestirilmesini taahhüt eder.

Genel Müdür Mehmet Ali Pinaz

Üretim Standartlarimiz

IPC J-STD-001

Requirements For Soldered Electrical and Electronic Assemblies

Elektrik ve Elektronik Kart Üretimde Lehimleme Gereklilikeri

IPC-A-610

Acceptability of Electronic Assemblies

Elektronik Kart Üretiminde Kabul Edilebilirlik Kriterleri

IPC-A-600

Acceptability of Printed Boards

Baski Devre Kartlarinda Kabul Edilebilirlik Kriterleri