Ar-ge Ekibi Fikir Aşaması

Ar-Ge ekibimiz fikir aşamasından seri üretime kadar olan tüm elektronik projelerinizi hayata geçirmek için standartlara uygun, kaliteli ve ekonomik çözümler sağlar. Bunu yaparken seri üretime uygunluk, rekabetçi maliyet politikası ve hızlı tedarik faktörlerini de göz önünde bulundurarak elektronik tasarım projenizi optimum seviyeye taşır.

 

Ar-Ge ekibimiz, Proteus, Eagle, Altium ve OrCad gibi güncel elektronik tasarım programlarını kullanarak, tek yüzlü pcb tasarımı, çift yüzlü pcb tasarımı ve çok katmanlı pcb tasarımında dikkat edilmesi gereken süreçleri titizlikle yöneterek elektronik devre tasarım sürecini tamamlar. Bu süreçte oluşan Şematik, Pcb Layout, Bomlist dosyası, pick and place (PKP) dosyası, 3D pdf ve gerber dosyasını düzenleyerek sunar.

 

Ayrıca Ar-Ge ekibimiz Tht ağırlıklı elektronik çizimlerinizi maliyet ve tedarik koşullarını göz önüne alarak SMD komponentler kullanıp, ihtiyacınız olan pcb tasarım rework, elektronik kart revizyon ve SMD elektronik tasarım süreçlerinde size hızlı bir çözüm ortağıdır.

 

Tasarlanan elektronik devreler, prototip üretim sonrası, gerekli laboratuvar ve saha testleri yaptırılarak, seri üretim için hazır hale getirilmektedir. Ayrıca Ar-Ge departmanımız elektronik kart üretiminden sonra gerekli olan ölçümleri ve testleri yapabilmektedir. Devre tasarımı müşterilerimiz tarafından yapılmış projelerin de seri üretim açısından uygunluk kontrolü yapılıp müşterilerimize raporlanmaktadır.