Byte elektronik; elektronik üretim alanında partner anlayışını benimseyip müşterilerine, kendi bünyelerinde hizmet veren bir üretim departmanı gibi sağlıklı ve kaliteli üretim hizmeti vermektedir. Elektronik üretimin konusunda gerekli standartları esas alıp, üstün kalite anlayışı ile sürekli iyileştirme ve büyümeyi kendine ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaparak, elektronik için gerekli olan tüm süreçleri sizin adınıza takip etmektedir.

MİSYONUMUZ

Global piyasada rekabet edebilecek kalitede üretimin bütün müşterilerimiz hakkı olduğuna inanıyoruz. Byte Elektronik ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumluluk sahibi yaklaşımımızla sektöründe söz sahibi, ekonomik ve çevreci bir üretim partneri olmak.

NEDEN BİZ?

Fikir aşamasından başlayan süreçte Byte Elektronik'i her zaman yanınızda hissedeceksiniz. Firmamız tasarım, yazılım ve üretim süreçlerinde profesyonel çözüm ortağınızdır.

0
0
0
0

Biz Kimiz

Byte Elektronik, Elektronik üretim konusunda gerekli standartları esas alıp, üstün kalite anlayışı ile sürekli iyileştirme ve büyümeyi kendine ilke edinmiştir.

Bu ilke doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaparak, elektronik üretim için gerekli olan tüm süreçleri sizin adınıza takip etmektedir. 50 kişiye yaklaşan kadrosu, 2500 m2 IPC standartlarındaki üretim tesisi ile tüketici elektroniğinden otomotive, medikal çözümlerden savunma sanayi ne kadar elektronik ile ilgili bir çok sektöre hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana makina parkurunu sürekli güncelleyerek kaliteden ödün vermemeyi temel prensip olarak benimsemiştir.

Elektronik üretim süreçlerinin tamamında gerekli tüm standartları ve en önemlisi proje gizliliği ilkesini esas alarak;

  • Elektronik Ar-Ge ve Tasarım
  • SMD Üretim – Smd Dizgi (SMT – Surface Mount Technology)
  • TH Üretim – Dip Dizgi (THT – Through Hole Technology)
  • Manuel Lehimleme hizmeti
  • Elektriksel ve Fonksiyonel Test
  • Global komponent tedariği

gibi alanlarda gerekli ekonomik şartları sağlayarak en doğru elektronik üretim hizmetini vermektedir.
Byte Elektronik kendi yazılım ekibiyle geliştirmiş olduğu ByteAssistance.com online takip sistemi aracılığıyla hizmet verdiği müşterilerine üretim süreçlerini sipariş aşamasından teslimata kadar online olarak takip etme olanağı sağlamıştır. Elektronik Fason dizgi hizmetinde, sektörde en çok karşılan problemleri araştırarak yanlış termin ve iletişim kopukluğu gibi sorunları ortadan kaldırmıştır. Elektronik Fason dizgi hizmeti verdiği müşterilerine tüm şeffaflığıyla siparişini takip etme ve sürece dahil olma olanağı sağlamaktadır.

Byte Elektronik Byte Elektronik Byte Elektronik