Online Ara: (0216) 443 2983


Hakkımızda


Hakkımızda

Byte Elektronik hızlı, esnek, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı dinamik bir yapı üzerine kurulmuş sistemli ve kurumsal bir oluşumdur. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, bu husus için özel yazılımlar ve programlar hazırlamıştır. Bu yazılımlarla müşterilerimiz, üretimlerini sipariş aşamasından teslimata kadar, bütün proseslerde online takip edebilmektedir. Partner anlayışını benimseyen firmamız, müşterilerimize kendi bünyelerinde hizmet veren bir üretim departmanı gibi sağlıklı ve kaliteli üretim hizmeti vermektedir. Bütün operasyonlarımız ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.
 

Misyonumuz

Fikir aşamasından başlayan süreçte Byte Elektronik’i her zaman yanınızda hissedeceksiniz. Firmamız tasarım, pcb, stencil, global komponent tedariği, yazılım ve üretim süreçlerinde profesyonel çözüm ortağınızdır. Global piyasada rekabet edebilecek kalitede üretimin bütün müşterilerimizin hakkı olduğuna inanıyoruz. Byte Elektronik ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.
 

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumluluk sahibi yaklaşımımızla sektöründe söz sahibi, ekonomik bir üretim partneri olmak.